Yeni Assassin’s Creed Gelecek mi ?

Evet arkadaşlar bir çok sayfalar’da yeni Assassin’s Creed çıkacak gibi söylentiler meydana çıktı.Öncelikle bu konu hakkında yetkililerin söylediklerini sizlere aktarayım ve sonucunu siz kendiniz öğrenin.

Ubisoft gelecek için yeni planlarını, Gamescom‘da açıkladı.Geçen sene içerisinde açıklama yapmıştı.Açıklamada şirket 2019 yılı içerisinde yeni bir oyun çıkarmayacaklarını duyurmuşlardı.

Şirket geçen yıl Ekim ayında çıkan Assassin’s Creed Odyssey versiyonunu oyunculara sunmuştu.

Şirket 2019 yılı içerisinde yeni bir oyun çıkarmayacaklarının sebebinin altında ise şirketin bu oyun üzerinde çok çalıştığını söyledi.Şirket bu oyunu 1 yıllık bir oyun olarak görmediğini de belirtmişti.Oyunu piyasa sürdükten sonrada bu oyuna yeni güncellemeler ve farklı yenilikler getirerek oyunu bir kaç yıl daha oynanabilecek bir duruma getireceklerini belirtmişlerdi.Bu yenilikler arasında Atlantis temalı bir geliştirme olacağını da belirtmişlerdi.

Yukarıdaki bilgiler şirket tarafından geçen sene yapılmıştı.Anlayacağınız oyun 2007’den bu zamana kadar neredeyse yılda bir oyun çıkarma alışkanlığını bir kenara koyarak bu sene sadece oyun güncellemesi yapacağı ortada.


Yeni Assassin’s Creed Gelecek mi ?” için 2 yorum

 • Nisan 8, 2019 tarihinde, saat 11:50 am
  Permalink

  Mükemmel ve bilgilendirici yazılar paylaşıyorsunuz. Oyun güncelleme’yi favorilerime ekledim. 🙂

  Yanıtla
  • Nisan 15, 2019 tarihinde, saat 5:08 pm
   Permalink

   Geri dönüşünüz için teşekkür ederim.Olumlu düşünceniz için ise ayrı teşekkürlerimi sunmak isterim.Elimden geldiğince sizlere iyi içerikler çıkarmaya çalışıyorum.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir