PUBG Erangel’i ‘büyük Sanhok’a dönüştürdü

Erangel değişiklikleri

PUBG Güncellemesi 28 , en kayda değer Erangel haritasında yapılan düzenlemelerle bir dizi değişiklik getirdi. PUBG’nin ilk haritasındaki yağma seviyesi, geçtiğimiz ay boyunca sıcak bir konu oldu ve taraftarlar arasında fikir paylaştı.

Miramar, Sanhok ve Vikendi’nin tanıtımına rağmen, Erangel, PlayerUnknown’ın Savaş Alanı’nın amiral gemisi haritası olduğunu iddia ediyor.

Yağmadaki büyük değişikliklerin karışık bir tepki ile karşılanmasının nedeni budur. Bazıları, ganimetin çok seyrek olduğunu kabul ederken, diğerleri bunun Erangel’i benzersiz yaptığını ve yağmalamanın size çok kolay verilmemesi gerektiğini savunuyorlar.

Test sunucusunda yapılan önceki bir değişiklik Erangel’e eklenen birkaç bileşik gördü, ancak PUBG topluluğunun yanıltıcı olumsuz tepkisi sayesinde, fikir neyse, hurdaya çıkarıldı.

28 numaralı Güncellemede yapılan değişiklikler yağmaların% 28 oranında artmasına neden olmuştur.

Geri değişecek mi?

Erangel’in ilk yağma dağılımına geri dönmesi pek olası değil. Ancak, yağma bir dereceye kadar azaltılmış olması mümkündür.

PUBG, 27 numaralı güncelleme öncesi geri bildirimleri net bir şekilde dinledi ve Erangel ile harekete geçmesi gerektiğini hissetti. Bununla birlikte, bunun doğru olana kadar değişiklikleri ayarlayacağı devam eden bir süreç olduğu açıktı.

Güncel geri bildirim tarafları, görünümdeki mevcut ganimetin aşırı olduğu yönünde. Bu nedenle, belki de daha fazla artmaya karşın, ganimetrenin azaldığını göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir