Game Of Thrones Bilgisayar Oyunları

BİLGİSAYARDA OYNAYABİLECEĞİMİZ GAME OF THRONES OYUNLARI NELERDİR ?

Binlerce belki de milyonlarca kişinin dilinden düşmeyen Game of Thrones dizinin bilgisayarlarınız da oynayabileceğiniz güzel oyunlarını sizler için derledik.Belki de bahsedeceğimiz bu oyunların reklamlarını görmüşsünüzdür. Bizler bu oyunları derleyip sizlere sunmuş olma sebebimiz sizlerin arasında beğendiğini oynamak yada oyunları görmek için.Bizler oyunların güzel yada çirkin olduğunu söyleyemeyiz.Bu kişisel bir görüş olur.Şimdi ise oyunlara geçelim.

1- Game of Thrones: The Telltale Series

Ağır kararlar vermeyi ve bu kararların sonuçlarını iyi veya kötü katlanmayı seviyorsanız bu oyun tam size göre.Verdiğiniz kararlara göre şekillenen bir macera oyunudur.Oyunda dizideki birçok karakter mevcut.Oyun kötü ve zor zamanlarda geçen bir hikayeye sahip. Steam’da ise 39 TL civarı bir fiyata sahip.

2- A Game of Thrones: Genesis

2011 yılında piyasaya çıkan oyundan pek bir beklentimiz yok.Fırsatçılık üzerine kurulmuş bir hissiyat veriyor.Oyunun hikayesi dizi yerine kitaplardan alınmış.Steam’de fazlasıyla olumsuz yorumlar almış.Şuanda oyun steam’de 18 TL’ye satılmaktadır.

3- Game of Thrones: The Roleplaying Game

2012 yılında çıkan Game of Thrones oyunları içerisinde rol yapma ve aksiyon içeren RPG oyunu olarak ortaya çıkıyor.Mükemmel bir oyun denilir mi ? O tartışılır fakat oyun beklentileri karşılamıyor.İlerledikçe farklı hikayeler içeren oyun iki farklı karakter arasında geçmektedir.Steam satış fiyatı ise 30 TL’dir.

4- Reigns: Game of Thrones

18 Ekim 2018 yılında çıkan bir oyun.Diğer Game of Thrones oyunları arasında en iyisi bu denilebilir.Oyun her platform için(xbox one,ps4,android ve ios telefonlar) çıkış sağlamış.Oyunun ana amacı verdiğiniz kararlar ile taht da kalmak.Ve durmadan arka planda çalan Game of Thrones müzikleri oyuncuları çok fazlasıyla oyunu sevdiriyor.Fiyatı hakkında şuanda kesin bir bilgi veremiyoruz. Steam platformunda çok fazlasıyla indirime girip çıkıyor.

5- Game of Thrones: Winter is Coming

Son olarak da Game of Thrones resmi browser oyunu ile karşınızdayız.Malum browser yani tarayıcı oyunu olduğu için bilgisayarda tarayıcısız oynamak için masaüstü uygulamasını indirip bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.Oyunun amacı bir kale inşaatı ile başlayıp kalenizi ve yanında kuracağınız bir çok yapıtı geliştirip güçlenmekdir.Durmadan asker basıp asker sayısını çoğaltarak rakiplere saldırı düzenleyebilirsiniz ve lonca mantığı ile arkadaşlarınızla toplanıp toplu savaşlarda gerçekleştirebilirsiniz.

Game of Thrones oyunlarını sizler için derledik ve sizlere sunduk.Sizin ise tek yapmanız gereken istediğiniz oyunu indirip oyunun keyfini çıkarmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir