Fortnite İndirme

Fortnite Nasıl İndirilir Ve Kurulur

Bu yazımda sizlere görseller ile destekleyerek fortnite nasıl indirilir ve kurulur sorularına cevap vereceğim.Görselleri sırasıyla takip ederseniz hiç bir sorun ile karşılaşmadan indirme ve kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk olarak fortnite resme sitesine gidelim.Siteye gitmek için buraya tıklayınız sonrasında ise aşağıdaki görselleri takip ediniz.

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi ‘ Hemen Ücretsiz Oyna ‘ butonuna tıklayın.

Daha sonra hangi platform’da oynamak istiyorsanız tıklayın.Bu rehber bilgisayarlar için kurulum rehberidir.Ama bu rehbere bakarak diğer platformlarda da ufak değişiklikler ile kurulum yapmanız mümkündür.

Pc/Mac sekmesine tıkladıktan sonra bu sekme karşınıza gelecek.Yukarıdaki hesap girişlerine tıklayarak üyeliğini gerçekleştirebilirsiniz.Bizde burada google hesabına tıklıyoruz.

Daha sonra otomatik olarak google hesabını gösteriyor giriş yap butonu ile devam ediyoruz.

Daha sonra ki aşamada google mail hesabına doğrulama kodu yolluyor.Bu kodu onaylamanız şart.Gmail hesabınıza giderek gelen maili açın.Dah sonra mavi renkte olan linke tıklayarak doğrulama işlemini başarı ile tamamlayın.

Daha sonra bu ekran gelecek.Otomatik olarak indirme işlemi başlayacak.Eğer başlamazsa buradan sisteminizi seçin ve indirme işlemini başlatın.

Kurulum İşlemi

İndirme işlemi bittikten sonra bu şekilde indirdiğiniz klasörde ‘ınstaller’ gelecek ve buradan kurulama başlayacaksınız.Üzerine tıklayın daha sonra çalıştır diyerek devam edin.Benim bilgisayarımın sistemi ingilizce olduğu için bende ‘run’ butonu mevcut.

Yükle diyerek oyunu c diskine kurabilirsiniz.Yada; değiştir butonuna tıklayarak kurulum yapmak istediğiniz yeri seçin.Daha sonrasında biraz beklemeniz gerekecek.Sonrasında ise oyun giriş panelinden oyununuza giriş sağlayabilirsiniz.

İyi Oyunlar.Fortnite mobil indirme hakkında yazdığımız yazıyı buradan gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir